Пон10142019

Последна промена08:58:44 AM

SCREEN

Cpanel

          

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје

Доктор Баткоски на научен имплантолошки конгрес во Лисабон

Дел од тимот на стоматолошкиот центар „Др. Баткоски“ присуствувше на 28-миот годишен научен имплантолошки конгрес, кој се одржа во Лисабон, Португалија.

Повеќе...

Санитарен отстрел на диви свињи против африканската чума

Во насока на заштита од болеста африканска чума, а согласно насоките на Агенцијата за храна и ветеринарство, во Македонска Каменица се организира акција за санитарен отстрел на дива свиња.

Повеќе...

„Доктор Баткоски“ ги едуцира и наградува најмладите

Реномираната и општествено одговорна стоматолошка компанија во Охрид „Д-р Баткоски“  постојано ги едуцира најмладите.

Повеќе...

Бидете убави со најквалитетните филери во „Д-р Баткоски“

Најдобрите светски методи за подмладување и отстранување на недостатоци  од неодамна и во Охрид. 

Повеќе...

„Viola beauty centar“ за совршено здравје и убавина на современата жена

Здравјето и убавината одат рака под рака. 

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK