Саб01192019

Последна промена07:01:35 PM

 

 
Back Вие сте на: Home Импресум

Импресум

Сподели

Сопственик на порталот Ohridnet.com е компанијата ДООЕЛ „Охриднет.ком“

Главен и одговорен уредник: Соња Рилковска Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Новинар: Биљана Николоска

Администрација: Сашо Божиноски Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Соработник - Билјана Јанеска - рубрика „Здравје“ 

Маркетинг: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK