Сре01262022

Последна промена08:18:17 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

УЈП повторно продава автомбили

Сподели

Нова распродажба на Управата за јавни приходи. СЕ продаваат автомобили, бетонски мешалки,машини за шиење,  плински печки......

 

За подетални информации во врска со учеството на електронските јавни аукции тука

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK