Вто09292020

Последна промена02:19:11 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Охриѓанка фатена со марихуана во своето „Ауди“

Сподели

20 годишната охриѓанка ќе добие пријава.

Рано утрово, во 01,15 часот, при преглед извршен врз В.Т.(20) од Охрид и врз возило „Ауди“ со охридски регистарски ознаки, што таа го управувала, била пронајдена марихуана и пластична дробилка со остатоци од марихуана. Полициски службеници ги пронашле предметите откако на улицата „Сирма Војвода“ во Охрид, запреле патнички автомобил што таа го упавувала пошто е приведена во полициска станица. Против неа, ќе биде поднесена соодветна пријава.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK