Саб10232021

Последна промена05:16:31 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Охриѓани се тепале со кумановци

Сподели

Се тепале охриѓани со кумановци.

На 30.07.2021 година во 01,15 часот во трговскии центар лоциран на булеварот „Македонски Просветители“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу С.Д.(26) и А.Д.(23) двајцата од Охрид од една и А.А.(18) и Л.П.(18), двајцата од Куманово. По целосно документирање на настанот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK