Сре01262022

Последна промена08:18:17 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Скопјанец агресивно се однесувал кон вработена во охридската болница

Сподели

Скопјанец агресивно се однесувал кон вработена во охридската болница.

На 21.10.2021 година околу 13 часот во Општата болница во Охрид, С.Н.(58) од Скопје, кој престојува во Охрид, го нарушил јавниот ред и мир со викање и агресивно однесување кон вработена во болницата. Против него ќе биде поднесена соодветна пријава, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK