Сре01262022

Последна промена08:18:17 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Велгоштанец нападнал охриѓанец

Сподели

Велгоштанец нападнал охриѓанец на улица во Охрид.

На 22.10.2021 година околу 20 часот на булеварот „Македонски Просветители“ во Охрид нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од С.К. од охридското село Велгошти врз Б.Т.(32) од Охрид. Против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK