Саб06252022

Последна промена03:35:57 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Охриѓанец нападнат во угостителски објект

Сподели

Охриѓанец нападнат во угостителски објект.

На 19.01.2022 година во 19.40 часот во угостителски објект на кеј „Македонија“ во Охрид, А.Ф.(41) физички го нападнал Г.Б.(58), двајцата од Охрид. Против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски. 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK