Вто07052022

Последна промена04:46:06 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Интересно Купи си лајкови на Instagram од автомат

Интересно

Купи си лајкови на Instagram од автомат

Сподели

На ова се сведе човештвото: постои автомат за купување лајкови на Instagram од лажни профили.

Ако се најдете во центарот на Москва може да си го кренете нивото на самодоверба со купување неколку стотици (или илјадници) лајкови од овој автомат.

Извор: kajgana.com

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK