Саб02222020

Последна промена11:37:16 AM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Писма и колумни

Писма и коментари

Реакција на СДСМ по вчерашната посета на Мицкоски на Охрид

СДСМ Охрид реагира по вчерашната средба на Мицкоски со просветните работници и неколку фирми.

Повеќе...

Штипјанец претепан во Струга

Струшката полиција трага по напаѓачот.

Повеќе...

Забава со дуо Дис и маестро Ристе виолинчето во „Sky Corner“

И овој викенд, забавата е врвна во „Sky Corner“..

Повеќе...

Митаноски: Пензионерскиот сојуз ќе плати ваши мои пари, за ќејфови на Д.Аргировски!?

Пензионерскиот сојуз ќе плати силни, ваши мои пари, за лични фрустрации и ќејфови на Д.Аргировски!?, пишува новинарот Веле Митаноски. 

Повеќе...

Тешка сообраќајка кај Велешта


Во сообраќајката има тешко повредени.

Повеќе...

Семејна драма-братот ја претепал својата сестра

Во караница, братот ја претепал својата сестра.

Повеќе...

Калиштанец „заработи“ кривична за дивоградба

Човекот си изградил куќа без одобрение.

Повеќе...

ПИСМО од Билјана Аслимоска - инклузивен дефектолог

Писмо од Билјана Аслимоска. Охриднет го објавува во целост.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK