Саб01192019

Последна промена07:01:35 PM

 

Back Вие сте на: Home Вести Охрид Тепачка пред хотелот „Ројал“ Охрид

Тепачка пред хотелот „Ројал“ Охрид

Сподели

Охриднет дознава дека вечерва се  случила тепачка на кејот „Македонија“ во близина на хотелот Ројал во Охрид. 

 Според очевидци кои биле  во близина на немилиот настан неколкумина насилници нападнале полициски службеник. Се слушале викотници, навреди и пцуење.

Кои се причините за расправијата не успеавме да дознаеме. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK