Чет04182019

Последна промена01:11:39 PM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Исчезнатото девојче од Суводол само се врати дома

Исчезнатото девојче од Суводол само се врати дома

Сподели

После една седмица потрага, исчезнатото девојче од Суводол само се вратило дома.

На 08.11.2018 година околу 16.00 часот во Полициската станица Демир Хисар, С.Н. од село Суводол пријавила дека нејзината 15-годишна ќерка, која беше пријавена за исчезната на 02.11.2018 година, се вратила дома во село Суводол.- соопштува полицијата.

Каде било девојчето овие денови засега нема одговор ниту од родителите ниту од полицијата.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK