Чет06042020

Последна промена11:46:45 AM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Синоќа се степале две охриѓанки

Синоќа се степале две охриѓанки

Сподели

Физичкиот напад се случил на „Партизанска“ улица во Охрид.

Синоќа во 20.00 часот, на улицата „Партизанска“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од Л.Н.(56) врз К.С. (43), двете од Охрид. По целосно документирање на настанот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK