Сре06162021

Последна промена12:15:03 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанка фатена со марихуана во своето „Ауди“

Охриѓанка фатена со марихуана во своето „Ауди“

Сподели

20 годишната охриѓанка ќе добие пријава.

Рано утрово, во 01,15 часот, при преглед извршен врз В.Т.(20) од Охрид и врз возило „Ауди“ со охридски регистарски ознаки, што таа го управувала, била пронајдена марихуана и пластична дробилка со остатоци од марихуана. Полициски службеници ги пронашле предметите откако на улицата „Сирма Војвода“ во Охрид, запреле патнички автомобил што таа го упавувала пошто е приведена во полициска станица. Против неа, ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK