Саб04102021

Последна промена06:45:50 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид 22 годишен охриѓанец фатен со марихуана

22 годишен охриѓанец фатен со марихуана

Сподели

На 03.03.2021 околу 17 часот, полициски службеници од СВР Охрид, од слобода го лишија Х.Б.(22) од Охрид.

При извршен преглед, полициските службеници кај него пронајдоа опојна дрога Марихуана. По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK