Сре06162021

Последна промена12:15:03 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Се степале двајца жители на Лескоец

Се степале двајца жители на Лескоец

Сподели

Се степале две млади лица од село Лескоец.

 

На 07.05.2021 година во 18.00 часот во охридското село Лескоец, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од С.Т. врз О.Ч.(19), двајцата од истото село. Против напаѓачот, СВР Охрид ќе поднесе кривична пријава, информира Стефан Димоски портпарол на СВР Охрид. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK