Сре06162021

Последна промена12:15:03 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанка со нож го нападнала сопругот

Охриѓанка со нож го нападнала сопругот

Сподели

Охриѓанка со нож го нападнала сопругот.

На 10.05.2021 година во 20 часот, во СВР Охрид е приведена Е.В.(31) од Охрид која претходно, во семејниот дом, со остар предмет го нападнала нејзиниот сопруг. По целосно документирање на случајот, против Е.В. ќе биде поднесена кривична пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK