Сре06162021

Последна промена12:15:03 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид „Учебници и настава мора да има“ утре протест во Охрид

„Учебници и настава мора да има“ утре протест во Охрид

Сподели

Граѓанската иницијатива Учебници и настава мора да има, на 15мај во 12 часот пред Општина Охрид ќе се одржи протест против нацрт Законот на МОН .

 

Протестот е организиран од граѓанската иницијатива Учебници и настава мора да има.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK