Нед09192021

Последна промена07:49:47 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец ја истепал сопругата

Охриѓанец ја истепал сопругата

Сподели

Охриѓанец ја истепал сопругата.

На 29.07.2021 година околу 01 часот, З.Р.(51) од Охрид, во семејниот дом, физички ја нападнал неговата сопруга која, се здобила со телесни повреди. Напаѓачот е приведен и против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK