Нед09192021

Последна промена07:49:47 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓани се тепале со кумановци

Охриѓани се тепале со кумановци

Сподели

Се тепале охриѓани со кумановци.

На 30.07.2021 година во 01,15 часот во трговскии центар лоциран на булеварот „Македонски Просветители“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу С.Д.(26) и А.Д.(23) двајцата од Охрид од една и А.А.(18) и Л.П.(18), двајцата од Куманово. По целосно документирање на настанот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK