Нед09192021

Последна промена07:49:47 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Коселчанец го истепал сопствениот брат

Коселчанец го истепал сопствениот брат

Сподели

Коселчанец го истепал сопствениот брат.

 

На 31.07.2021 година во 22.05 часот, во СВР Охрид пријавено e нарушување на јавниот ред и мир во охридското село Косел, со физички напад извршен од А.М.(43), врз неговиот брат Љ.М.(53), двајцата  од истото село. Против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK