Саб10232021

Последна промена01:39:51 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Двајца охриѓани тепале 71 годишен сограѓанин.

Двајца охриѓани тепале 71 годишен сограѓанин.

Сподели

Двајца охриѓани тепале 71 годишен сограѓанин.

На 18.09.2021 година околу 16 часот, на улицата „Даме Груев“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од И.Д.(66) и Е.Д.(23) врз А.Д.(71), сите од Охрид. Против нив ќе биде поднесена соодветна пријава.

 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK