Вто12072021

Последна промена04:32:00 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Двајца охриѓани истепале сограѓанин

Двајца охриѓани истепале сограѓанин

Сподели

Двајца охриѓани истепале сограѓанин.

На 22.10.2021 година во 21.25 часот на кеј „Македонија“ во Охрид нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од Н.Б.(22) и С.П.( 40) врз В.Ќ.(32), сите од Охрид. Против напаѓачите ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK