Сре05252022

Последна промена08:36:11 PM

SCREEN

Cpanel

   

Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец нападнат во угостителски објект

Охриѓанец нападнат во угостителски објект

Сподели

Охриѓанец нападнат во угостителски објект.

На 19.01.2022 година во 19.40 часот во угостителски објект на кеј „Македонија“ во Охрид, А.Ф.(41) физички го нападнал Г.Б.(58), двајцата од Охрид. Против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK