Саб06252022

Последна промена03:35:57 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Полициско возило удри велосипедист во Охрид

Полициско возило удри велосипедист во Охрид

Сподели

Полициско возило удри велосипедист во Охрид.

На 23.05.2022 во 22,50 часот во Охрид на ул.„7-ми Ноември“, во близина на бензинска пумпа патничко моторно возило “шкода“ сопственост на МВР удрило во малолетен велосипедист од Охрид. По незгодата, велосипедистот бил пренесен во Општата болница Охрид. Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Охрид и известен е Одделот за внатрешна контрола криминалистички истраги и професионални стандарди, информираат од МВР. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK