Сре09302020

Последна промена08:42:07 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Струга под полициска блокада

Струга под полициска блокада

Сподели

Влезот на Струга кај селото Подмолје под полициска блокада.

Се пропуштаат само жители на општината, останатите се одвраќаат. Од завчера започна скрининг тестирање во струшко. Засега се направени дваесеттина тестови на лица со индиции и симптоми на Ковид 19.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK