Сре06162021

Последна промена12:15:03 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Се степале тројца жители на струшко Велешта

Се степале тројца жители на струшко Велешта

Сподели

Се степале тројца жители на струшко Велешта.

 

На 13.05.2021 година околу 10 часот, во струшкото село Велешта нарушен е јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу В.М., Д.З.и В.П., сите од истото село. По целосно документирање на настанот ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK