Саб06252022

Последна промена03:35:57 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга ФОТО: Тешка сообраќајка на патот за Ќафасан, се судрија две возила

ФОТО: Тешка сообраќајка на патот за Ќафасан, се судрија две возила

Сподели

Тешка сообраќајка на патот Струга- Ќафасан.

Се судриле две возила со албански регистарски таблици. Во моментов на лице место има амбулантни возила и противпожарна. Според првичните неофицијални информации од очевидци имало неколкумина тешко повредени. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK