Вто09292020

Последна промена02:19:11 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Вевчани ФОТО: Априлско снежно утро во Вевчани и Куратица

ФОТО: Априлско снежно утро во Вевчани и Куратица

Сподели

Утрово снег на повисоките места. Со снежна бела покривка се разбудија Вевчани и Куратица. 

Фото Горан Ангелоски 

Фото Сашо Бетоски 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK