Саб06252022

Последна промена03:35:57 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Живот Охриѓанецот Димитриј Принц Топал „битува“ со познати балкански рапери

Охриѓанецот Димитриј Принц Топал „битува“ со познати балкански рапери

Сподели

Охриѓанецот Димитриј Принц Топал „битува“ со познати балкански рапери. 

 -„На оваа песна битот е направен од двајцата познати рапери од Босна и Херцеговина Јала Брат и Буба Корелли кои што пеат заедно со мене.Очекувам на оваа песна да има многу прегледи, сметам дека е многу добра и мислам дека  ќе биде вистински  хит . Би сакал да се заблагорам и на Мечкаров Наум Долоски за микс мастер и за големата подршка, воедно и големо фала до камерманот и едитирачот на спотот Ez Vladi i Gizdayz“, вели Топал.

 ВИДЕО: 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK